CZASOPISMA

Miesięcznik "Materiały Budowlane" jest ogólnopolskim, fachowym czasopismemo przeszło czterdziestoletniej tradycji, niezbędnym w pracy każdej osoby zawodowo związanej z budownictwem. Jest źródłem wiedzy o nowo­czesnych wyrobach i technologiach budowlanych, ciekawych realizacjach, normalizacji i certyfikacji, nowych uwarunkowaniach związanych z przy­stąpieniem Polski do UE, aktualnych przepisach prawnych i ekonomicznych z dziedziny budow­nictwa, rynku budowlanym. W każdym wydaniu znajdą Państwo wiele interesujących artykułów, na wysokim poziomie merytorycznym, autorstwa znanych w kraju autorytetów z różnych dziedzin budownictwa.

 

 

Adres redakcji

00-950 Warszawa,

ul. Świętokrzyska 14A, skr. poczt. 1004

tel./fax (022) 827-52-55, 826-20-27

 

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Redaktor Naczelna

mgr inż. Krystyna Wiśniewska

Z-ca Redaktor Naczelnej

mgr Danuta Kostrzewska-Matynia

Sekretarz Redakcji

mgr inż. Ewelina Kowałko

Kierownik Działu

prof. dr hab. inż. Lech Czarnecki

mgr inż. Lech Misiewicz

 

 

 

 

Dwumiesięcznik „Szkło i Ceramika” to naukowo-techniczna prezentacja osiągnięć przemysłów szklarskiego i ceramicznego w kraju i na świecie, opracowania naukowo-badawcze z dziedziny szkła i ceramiki realizowane na wyższych uczelniach, przegląd patentów i wynalazków z dziedziny szkła i ceramiki w kraju i na świecie, prezentacja zagranicznej fachowej literatury branżowej, sylwetki wybitnych szklarzy i ceramików, dorobek zakładów i hut, kalendarz targów i wystaw branżowych, certyfikacja wyrobów ze szkła i ceramiki czasopismo Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych;

 

 

Redaktor Naczelny

Dariusz Osiński

Redaktor prowadzący

Monika Malinowska

Sekretarz Redakcji

Ewa Micyk

Wydawca: Wydawnictwo SIGMA-NOT

Adres wydawcy: 00-950 Warszawa, ul. Ratuszowa 11, skr. poczt. 1004,tel./faks: (22) 818 09 18, 818 98 32

Witryna wydawcy: http://www.sigma-not.pl/

E-mail wydawcy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Redakcja: Redakcja czasopisma "Szkło i Ceramika"

Adres redakcji: 02-676 Warszawa, ul. Postępu 9, tel.: (22) 843 74 21, wew. 248; (22) 549 97 53,  faks: (22) 843 17 89

E-mail redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona www: www.szklo-ceramika.pl

 

Dla Członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, którzy nie są dotychczas stałymi Czytelnikami miesięcznika „Materiały Budowlane", zachęcamy do prenumeraty. Zainteresowanych prosimy o kon­takt z redakcją. Dla członków PIIB mamy specjalną ofertę prenumeraty.